Tillbaka

334683 3 st Laddskåp på hjul

Svenljunga

Avslutad

Slutar: 2017-01-18 11:02

Reservationspris EJ uppnått

Uppskattat marknadsvärde: 30 000 SEK (exkl 25% moms)

Inropsavgift: 2 100 SEK (exkl 25% moms)

  • Info
  • Frakt
  • Visning
  • Utlämning

Info

Objektet är att betrakta som nytt då det endast använts under mässan (Euroskills) mellan 1-3 december men mindre skador/slitage kan förekomma.

Laddskåp på hjul från AJ Produkter. Svart med gråa dörrar.
Mått 1440x1090x500 mm.
Artikelnummer: 14464.
Antal: 3 st.
Ordinarie pris 11 990 kr exkl moms / st.
Reservation för att nycklar saknas.

Information från tillverkaren:
Totalt 20 st uttag per skåp.
Låsbart laptopskåp på hjul för säker och flyttbar förvaring av laptops och annan elektronisk utrustning. Varje fack har ett eluttag.
Ladda och förvara!
Perfekt för mässor.
Låsbart och flyttbart.

  • Buden är bindande och inropsavgiften debiteras på alla objekt. Objektet säljes i befintligt skick och är endast enklare beskrivet, EJ TESTAT av auktionsfirman om inget annat sägs i objektsbeskrivningen. Objektsbeskrivningen är framtagen efter bästa möjliga förmåga men är ej bindande i detalj.
    OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Frakt

Önskas transporthjälp (endast inom Sverige), skicka ett mail till frakt@ps.se där du anger objektsnummer, leveransadress och ditt användarnamn i god tid före utlämningsdagen.
För frakt- och emballagekostnad klicka här.

Objekt som ej är hämtade en (1) dag efter utlämningsdagen kommer att skickas till er där en debitering av fraktkostnad kommer ske.

  • OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Visning

Efter överenskommelse med ansvarig handläggare.

Utlämning

PS depå
Tisdag 24 Januari, 08:00 - 16:00

Lunchstängt mellan 11:30-13:00

  • Fakturakopia samt kvitto på betalningen skall medtagas vid utlämningen. Köparen skall själv på utsatt tid ombesörja hämtning, ev. nedmontering / emballering av objektet.